Skip to main content

Jezdecký kroužek

Zábavný kroužek pro děti, kde se naučí jezdit na koni

Play Video
Objednat

Vedeno zkušenými lektory

Zábavný program každou lekci

Děti se naučí skvěle jezdit na koni

Zábava zaručena

Přibližte své děti k přírodě

Jezdecký kroužek je skvělý způsob, jak u Vašich dětí vybudovat přirozeně silný vztah k přírodě a zvířatům. Díky našim zkušeným lektorům začneme od základů až po pokročilé techniky s důrazem na to, aby se děti především bavily.

Díky zázemí našeho ranče máme všechno potřebné k dispozici a děti si opravdu užijí skvělou zábavu a zároveň se naučí spoustu nových věcí.

Vedoucí kroužku byli vždy pečlivě připraveni. Program kroužku byl zorganizovaný zajímavě a děti motivoval do další činnosti u koní. Nejen, že si děti vyzkouší požitek z jízdy na koni, musejí se také naučit to, jak se o koně starat. Podporuji tyto „méně zábavné“ činnosti, protože děti jsou za něco zodpovědné a naučí se nevyhýbat se svým povinnostem. Kdyby zanedbávaly svoji práci, nebylo by jim umožněno sbírání bodů, na základě kterých mohou vybírat tzv. bonusy ve formě individuální hodiny, vyjížďky mimo vyhrazený čas kroužku apod.

Martina PeřinováMetodik pro vzdělávání

Jezdecký kroužek na ranči Black Mane navštěvují naše děti s radostí a vždy se velice těší. Kromě jezdeckých základů, se učí i jak koně ošetřovat, sedlat a čistit.

Alena Rubešová

Kontakt.

Nacházíme se v srdci vysočiny na území CHKO Žďárských vrchů.

Vepřová 38
59211 Velká Losenice
ranchblackmane@gmail.com

Majitel ranče

Jmeno: Martin Ondráček,DiS
Telefon: +420 722 292 458