Skip to main content

Vrácení a reklamace

Jak postupovat při vrácení zboží

Pokud Vám zboží nevyhovuje, je možné ho vrátit do 30 dnů od jeho přijetí bez nutnosti udání důvodu. Pokud důvod vrácení zboží uvedete, bude to podnět pro další zlepšení. Aby bylo možné vyplatit plnou částku za vrácené zboží, je potřeba aby bylo zboží v originálním obalu a nebylo poškozeno.

Před vrácením zboží ověřte, že již neuplynula lhůta 30 dnů pro možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá následující den po převzetí zásilky od přepravce. Odstoupení od kupní smlouvy je potřeba oznámit formou e-mailu na adresu info@blackmane-ranch.cz do 30 dnů od převzetí zboží. Do předmětu zprávy napište heslo ,,reklamace”. Obratem vám dorazí zpráva, ve které najdete potvrzení o očekávání vašeho balíčku a stručné pokyny jak na reklamaci.
Ohlásit vrácení zboží je třeba, protože se tím celý proces zjednoduší a urychlí. Váš balíček bude očekáván a vše se bude řešit přednostně.

Zboží je následně potřeba odeslat zpět na adresu odesílatele (odesílatel je napsaný na balíku), bezpečně zabalené a pojištěné, nejpozději 14. den od odstoupení od smlouvy. Neposílejte balík na dobírku. Pamatujte, že za zboží přebíráme odpovědnost až po převzetí od přepravce. Pokud se tedy během cesty poškodí, tak vám bohužel musíme zboží vrátit a vy jej musíte reklamovat u přepravce.

Stáhněte formulář pro vrácení zboží ve lhůtě 30 dnů od nákupu, vyplňte ho a pošlete na info@blackmane-ranch.cz se stručnou zprávou, že vracíte zboží zpět.

Nebo jen napište vlastními slovy data vyžadovaná ve formuláři přímo do mailu.

Přijetí vaší žádosti odeslané na adresu info@blackmane-ranch.cz bude obratem potvrzeno. Poté pošlete balíček zpět na adresu odesílatele. Přijetí balíčku vám bude ihned potvrzeno v dalším e-mailu a peníze na bankovní účet vám budou vráceny obratem, nejpozději však do 15ti kalendářních dnů.

 

Jak postupovat při reklamaci

Nejprve ověřte, že je zboží stále v záruční lhůtě. Dle zákonů ČR je reklamační lhůta 24 měsíců. Pozor, je možné reklamovat pouze závady na zboží, nikoliv jejich opotřebení. Odstoupení od kupní smlouvy je potřeba oznámit formou e-mailu na adresu info@blackmane-ranch.cz. Do předmětu zprávy napište heslo ,,reklamace”. Zboží je následně nutné odeslat zpět na adresu odesílatele, bezpečně zabalené a pojištěné, nejpozději 14. den od odstoupení od smlouvy. Reklamované zboží nemusí být v původním obalu. Neposílejte balík na dobírku. Pamatujte, že za zboží přebíráme odpovědnost až po převzetí od přepravce. Pokud se tedy během cesty poškodí, tak vám bohužel musíme zboží vrátit a vy jej musíte reklamovat u přepravce.

Stáhněte formulář Odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 24měsíců od nákupu, vyplňte ho a pošlete na info@blackmane-ranch.cz. se stručnou zprávou, že hodláte uplatnit reklamaci.

Nebo jen napište vlastními slovy data vyžadovaná ve formuláři přímo do mailu.

Přijetí vaší žádosti odeslané na adresu info@blackmane-ranch.cz bude obratem potvrzeno. Poté pošlete balíček zpět na adresu odesílatele. Přijetí balíčku vám bude ihned potvrzeno a reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů v souladu s Obchodními podmínkami platícími pro nákup v e-shopu blackmane-ranch.cz

Vrácení zboží do 30ti dnů i reklamování zboží ve lhůtě 24 měsíců se řídí podle Obchodních podmínek platících pro nákup v e-shopu blackmane-ranch.cz  Obchodní podmínky – ZDE

 

Pokud si s něčím nevíte rady, nebo si nejste jistí, pište na info@blackmane-ranch.cz